تبلیغات
قمر بنی هاشم (ع) - رای بده نمره بگیر!

شنیده شده یکی از اساتید دانشگاه‌های اردبیل برای دادن نمره به دانشجویان شرط رای دادن و تبلیغ نامزد مورد نظر خود را لحاظ کرده است.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو، راه دانا نوشت: شنیده شده یکی از اساتید دانشگاه های اردبیل برای دادن نمره به دانشجویان شرط رای دادن و تبلیغ نامزد مورد نظر خود را لحاظ کرده است.

 

تعدادی از دانشجویان به خبرنگار سایت محلی چشمه‌لر خبر دادند که یکی از اساتید آنها برای دادن نمره قبولی به آنها شرط  رای دادن به نماینده مورد نظرش را داده است.

 

البته نامزد انتخاباتی مورد نظر یکی از نمایندگان ادوار گذشته مردم اردبیل نیر نمین و سرعین بوده و حواشی های مختلفی در مورد وی شنیده می شود.

 

کاندید مورد نظر که بسیار دست و دلباز هم هست فقط برای  افتتاح "دفتر ارتباطات مردمی" یا همان "ستاد تبلیغاتی" خود در مناطق مختلف  کوچکترین هزینه اش قربانی کردن گاو نر  است.

 

وی در این دوره و دوره های گذشته انتخابات از هیچ تلاشی دریغ  نکرده و از هر روشی برای جذب آرا بسوی خود غافل نمی شود از گذاشتن تراول های پنجاه هزار تومنی درون کفش شرکت کنندکان در سخنرانی وی تا دادن سور و مهمانی های انچنانی که جای بس تامل دارد.

نامزد مورد نظر در ادوار گذشته با سخنرانی خود در مراسمی آتش به دامن خود زد و مورد مضحکه حضار شده بود.

 

البته در مورد شرطی شدن نمره باید گفت برخی از نامزده های انتخابات از این روش برای جذب آرا استفاده می کنند و مختص به یک نامزد نیست.
طبقه بندی: فرهنگی، سیاسی، اخبار،
برچسب ها: انتخابات، رای، رای دادن، نامزد انتخابات، روش های تبلیغات انتابات،

تاریخ : چهارشنبه 14 بهمن 1394 | 14:32 | نویسنده : میلاد تقی زاده | حتما نظر بده
.: Weblog Themes By VatanSkin :.